Klub „Mama, Tata i Szkrab” w bibliotece

W środę 07.02.2018 roku w Bibliotece Publicznej w Zbąszyniu odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne klubu „Mama, Tata i Szkrab”, którego powstanie zainicjowały Magdalena Rożek i Daria Klorek – bibliotekarki. Na spotkanie przybyły mamy z dziećmi oraz panie, które spodziewają się potomka. Klub został założony w odpowiedzi na zapotrzebowanie lokalnej społeczności i po nieudanej próbie stworzenia „Klubu Rodziców z Małymi Dziećmi”. Bibliotekarki zmieniły formułę spotkań, konsultując się ze znajomymi „młodymi mamami” i pomysł znalazł poparcie.

Celem spotkań Klubu jest zintegrowanie osób posiadających małe dzieci lub rodzin, które spodziewają się dziecka, aby mogły dzielić się swoim doświadczeniem, radami, a także wspierać się w wielu sytuacjach dnia codziennego. Spotkania organizowane są w Bibliotece Publicznej w Zbąszyniu w środy o godzinie 11:00.

 

Podczas spotkania organizacyjnego padło wiele propozycji spotkań ze specjalistami takimi jak np. pediatra, stomatolog, dermatolog, ortopeda, psycholog czy pedagog. Eksperci będą zapraszani cykliczne. Spotkania mają pomóc rodzicom rozwikłać problemy, odpowiedzieć na nurtujące ich pytania, a także poszerzyć ich wiedzą ogólną. Planujemy również zajęcia warsztatowe oraz inne ciekawe formy spędzania czasu wolnego z dzieckiem i nie tylko. Zapraszamy do Klubu wszystkich niezdecydowanych. Zapewniamy fantastyczną atmosferę, która już udzieliła nam się w środę, sporą dawkę wiedzy oraz poszerzenia grona znajomych. Mamy nadzieję, że Klub „Mama, Tata i Szkrab” będzie się rozwijał, a pomysłów na spotkania nigdy nam nie zabraknie. Koordynatorkami Klubu z ramienia biblioteki są: Magdalena Rożek oraz Daria Klorek. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek  pytania, zapraszamy do biblioteki osobiście, do kontaktu telefonicznego (68 3860 700) bądź mailowego (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). 

Zobacz galerię zdjęć z pierwszego spotkania