Spotkanie autorskie dla dzieci z Przemysławem Wechterowiczem

Zapraszamy serdecznie na spotkanie autorskie z panem Przemysławem Wechterowiczem w dniu 2 sierpnia o godzinie 11.00. Miejsce spotkania to strefa "Biblioteki na plaży" w Łazienkach nad jeziorem w Zbąszyniu lub w przypadku brzydkiej pogody - w siedzibie Biblioteki.

Przemysław Wechterowicz jest autorem takich książek dla dzieci jak "Być jak tygrys", "Czy ktoś widział zajączka?", "Jajko czy kura?" albo "Emma chce grać jazz!" (niektóre z nich znajdziecie w naszym katalogu online). Jego książki tłumaczone były na osiemnaście języków. Za książkę „Proszę mnie przytulić” otrzymał Nagrodą Literacką m.st. Warszawy w 2014 roku.

Na spotkaniu będzie możliwość zakupu książek autora, ale oprócz tego oczywiście każdy może zdobyć autograf pisarza! Przynieście własne książeczki!

Wstęp wolny.

Projekt „Biblioteka na plaży” jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Partnerstwo dla książki”.