Spotkanie autorskie z Joanną Kajsturą i Przemkiem Ignaszewskim (11.08.2018, g. 19.00 - plaża Łazienki)

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z autorami Joanną Kajsturą i Przemysławem Ignaszewskim, czyli "Fit Matką Wariatką" i "Vegeneratem Biegowym". Oboje propagują zdrowy i aktywny styl życia- ona prowadzi kanał z treningami fitness na YouTubie i jest jedną z bardziej znanych trenerek personalnych w Polsce, on, ultramaratończyk, ma swojego bloga o zdrowym żywieniu i bieganiu. Spotkanie będzie miało miejsce podczas "Aktywnej Plaży" w Łazienkach w Zbąszyniu w ramach projketu "Biblioteka na Plaży, czyli Zbąszyń czyta nad jeziorem".

Projekt „Biblioteka na plaży” jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Partnerstwo dla książki” pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.