Zapisy na warsztaty: Jak się bawić tradycją?

Zapraszamy do udziału w szkoleniu nauczycieli, edukatorów, pracowników bibliotek i innych instytucji kultury oraz wszystkich, którzy pracują z młodszymi dziećmi, a chcieliby się dowiedzieć, jak pracować z tradycją Regionu Kozla, by zachęcić do niej najmłodszych? jakie zabawy, jakie tańce, jakie zajęcia plastyczne i inne - różnego rodzaju - działania zaproponować najmłodszym, by mogli bawić się (z) naszą tradycją?

Szkolenie odbędzie się w sobotę 29 wrzesnia w Bibliotece Publicznej w Zbąszyniu w godz. od 9.00 - do 13.00 podczas 44. Biesiady Koźlarskiej.

Zapisy do piątku 14 września - online: https://tiny.pl/gbqvz

Warsztaty są bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona. Organizatorzy wystawiają zaświadczenie o udziele w warsztatach.

Warsztaty poprowadzi Katarzyna Hełpa-Liszkowska – z wykształcenia etnolog i antropolog kultury, menedżer kultury oraz choreograf i instruktor tańca ludowego z 25-letnim stażem tanecznym i ponad 10-letnim stażem instruktorskim. Obecnie w ramach studiów doktoranckich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu zgłębia wiedzę i prowadzi badania z zakresu kulturowych uwarunkowań rozwoju (szczególnie wpływ kultury na konkurencyjność jednostek przestrzennych) oraz zarządzania międzykulturowego (szok kulturowy, biznes międzykulturowy, komunikacja międzykulturowa). Wiedzę i doświadczenie trenera zdobywała w Szkole Trenerów „Creative Solution”.