Jak dzieci rozwijają zdrowe poczucie własnej wartości? - warsztaty dla rodziców i edukatorów (15.12.2018, g. 10.00)

Serdecznie zapraszamy na seminarium inspirujące Familylab dla rodziców i edukatorów, które odbędzie się w Bibliotece Publicznej w Zbąszyniu 15.12.2018 o godz. 10.00. Koszt udziału w spotkaniu to 40 zł.

"Jestem OK - taki, jaki jestem. Jak dzieci rozwijają zdrowe poczucie własnej wartości?" - celem spotkania jest zainspirowanie Państwa do spojrzenia na własne podejście do rodzicielstwa, wychowania, pracy z dziećmi lub - szerzej - relacji, które tworzymy.

Temat spotkania dotyczy budowania poczucia własnej wartości u dzieci - fundamentu rozwoju dziecka - który wpływa na umiejętność budowania relacji z ludźmi a także na zdolność rozumienia samego siebie.

Seminarium poświęcone jest takim tematom, jak:

– czym jest poczucie własnej wartości?

– czym różni się od poczucia pewności siebie?

– co możemy robić dla naszych dzieci, by je wspierać w rozwoju?

– co nie sprzyja rozwojowi poczucia własnej wartości?

– nagrody i kary, a budowanie poczucia własnej wartości;

– jak nasze poczucie wartości ma się do budowania poczucia własnej wartości u dziecka?

Na te i kilka innych pytań odpowiemy sobie w trakcie 2-godzinnego seminarium opartego na licencji Familylab. Szczerze zachęcam do udziału, dzielenia się swoimi wątpliwościami i doświadczeniami.

Spotkajmy się w Bibliotece Miejskiej w Zbąszyniu. I naładujmy nasze akumulatory dobrymi inspiracjami!

Do zobaczenia!

Tomasz Cieplicki, trener Familylab