Szmaciane lalki dla UNICEF - wystawa (15.02.2019, g.17.00)

Kolejny raz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Zbąszyniu organizuje akcję wspomagającą UNICEF - przepiękne, ręcznie szyte lalki szmaciane - każda inna, każda niezwykła: piątek 15 lutego od godz. 17.00 w holu biblioteki niezwykła wystawa laleki i możliwość wsparcia kampanii UNICEF. Zapraszamy!

W jaki sposób szmaciana laleczka może uratować życie dziecka? Jak pokazać dzieciom, że mogą pomóc tym najbardziej potrzebującym i jednocześnie czerpać z tego radość?

Zapraszamy wszystkie zainteresowane instytucje i placówki edukacyjne do udziału w akcji WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA. To już piąta polska edycja światowego projektu edukacyjno – pomocowego UNICEF, którego początki sięgają 1999 roku. Zachęcamy do niesamowitej przygody zarówno najmłodszych przedszkolaków, uczniów,  jak ich starszych kolegów, a także  nauczycieli i całe środowisko pedagogiczne. Oczywiście zachęcamy do włączenia w działania  rodziców, dziadków i opiekunów, których wsparcie w tym projekcie będzie nieocenione.

Kampanię wspiera Ambasador Dobrej Woli UNICEF Majka Jeżowska.