Czas (chwilowych) pożegnań

W piątek 14 czerwca zakończyliśmy czwarty rok akademicki Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Zbąszyniu. Uroczystość odbyła się w sali multimedialnej Biblioteki Publicznej w Zbąszyniu, gdzie uniwersytet ma swoją siedzibę i gdzie odbywa się większość spotkań słuchaczy UTW. Muzyczną dedykację na rozpoczynające się wakacje przygotowały dwie młode flecistki, Julia Kałuska i Eliza Łysiak, przygotowane przez panią Paulinę Graś-Łukaszewską z PSM I st.i. Stanisława Moniuszki w Zbąszyniu. Pani Janina Bezdel, wykładowczyni na UTW, otworzyła wystawę zdjęć - efekt wielomiesięcznej pracy sekcji fotograficznej naszych słuchaczy. Wykład pt. "Jak patrzeć, żeby widzieć?" - kończący ten rok akademicki - wygłosiła pani Anita Rucioch-Gołek, wykładowczyni sekcji literackiej. Serdecznie podziękowania złożono wszystkim wykładowcom pracującym dla zbąszyńskiego UTW, a na samym końcu uroczystości specjalnie podziękowano za czteroletnią pracę nad koordynacją działań Uniwersytetu, Anicie Rucioch-Gołek.

Zobacz gelerię zdjęć z wydarzenia