Plan zajęć 2019/2020

  • Drukuj

 

Nazwa zajęć

Prowadzący/a

Terminy i częstotliwość

Miejsce / Uwagi

Dyskusyjny Klub Książki

 

1 x miesiąc

Zajęcia rozpoczną się w grudniu

sala multimedialna w bibliotece

Praktyka świadomego życia

Katarzyna Kutzmann-Solarek

1x miesiącu

poniedziałek godz. 1600–1645

pierwsze zajęcia 14.10

Sala multimedialna w bibliotece

Język angielski

Magdalena Maciejewska

1 x tydzień

Środa godz. 1400 – 1445

Pierwsze zajęcia 16.10

sala multimedialna w bibliotece 

Język niemiecki (grupa „1”)

Marta Misiewicz

1 x tydzień

wtorek godz. 1545 - 1630

pierwsze zajęcia 15.10

sala konferencyjna

Język niemiecki (grupa „0”)

Marta Misiewicz

1 x tydzień

wtorek godz. 1445 - 1530

pierwsze zajęcia 15.10

sala konferencyjna

Ruch to zdrowie

Joanna Przybylska

1 godz. 1 x miesiąc

Środa godz. 1600 – 1700

Pierwsze zajęcia 23.10

Według ustaleń z prowadzącym

Piękny umysł

Anna Kutzmann

 

1 godz. co 2 tyg.

piątek: gr.1 godz. 1500–1545

gr.2 godz. 1545–1630

pierwsze zajęcia: 11.10

sala konferencyjna w bibliotece

Sekcja fotograficzna

Janina Bezdel

2 godz. 1 x miesiąc

godz. 1100 - 1230

pierwsze zajęcia 14.10

sala konferencyjna w bibliotece

Spotkania robótkowe

Mariola Głuszek

2 godz. co 2 tyg.

Wtorek godz. 1630 – 1830

sala multimedialna w bibliotece

Wieczór konesera

Małgorzata Przybylska

1 x miesiąc

czwartkigodz. 1730

pierwsze zajęcia 31.10

sala multimedialna w bibliotece

Zdrowie i uroda

Małgorzata Przybylska

1 x miesiąc

Wtorek godz. 1630 – 1730

Pierwsze zajęcia 22.10

Sala multimedialna w bibliotece

Jak mówić aby nas słuchano

Daria Klorek

1 x miesiąc

Poniedziałkigodz. 1700 – 1745

pierwsze zajęcia: 21.10

sala konferencyjna w bibliotece

Szachy dla seniorów

Marek Goździewicz

1 x tydzień

Środygodz. 1730 - 1830

pierwsze zajęcia 16.10

SP w Zbąszyniu

sala nr 417 (II p.)

Gimnastyka

Monika Czajkowska

1 x tyg.

Czwartek godz. 1600-1700

Pierwsze zajęcia 10.10 

„Mała sala” w Szkole Podstawowej

Zdrowie seniora

Grażyna Bukczyńska-Krysztofek

1 x miesiąc,

Czwartek godz. 1100–1200

Pierwsze zajęcia 10.10

sala multimedialna w bibliotece

Spotkania z tradycją 

Magdalena Rożek

1 x miesiąc

poniedziałek godz. 1330-1430

Pierwsze zajęcia 28.10

Sala multimedialna w bibliotece

Basen

Emilia Wawrzyńska

1 x tydzień

gr. I poniedziałek godz. 1000-1100

Pierwsze zajęcia 14.10

gr. II czwartek godz. 900-1000

Pierwsze zajęcia 17.10

Basen 

Warsztaty psychologiczne

Magdalena Niedbał

2 x miesiąc

piątek godz. 1630-1730

Pierwsze zajęcia 18.10

Sala konferencyjna w bibliotece

Warsztaty z wikliniarstwa

Katarzyna Wachowiak

2 spotkania 

zajęcia 06.11 godz. 1630

Senior Wigor