Konkurs Sleeveface! na Noc Bibliotek

Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy zapoznać się z regulaminem (poniżej). Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 4 czerwca podczas Nocy Bibliotek. Dla zwycięzcy przewidziana nagroda! Zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału!

Regulamin Konkursu Fotograficznego Sleevface:

1. Organizatorem konkursu jest Biblioteka Publiczna w Zbąszyniu.

2. Przystępując do konkursu uczestnik akceptuje niniejszy Regulamin oraz zapewnia, że:

a. posiada pełnię praw autorskich do zgłoszonej pracy,

b. nie narusza praw autorskich osób trzecich,

c. nie narusza dóbr osobistych, które zostały na nich przedstawione oraz innych dóbr prawnie

chronionych.

3. Zgłoszenie prac do konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikowanie danych

osobowych zgodnie z Ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

4. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wykorzystania fotografii na wystawach pokonkursowych

oraz w innych publikacjach promocyjnych lub informacyjnych.

5. W konkursie mogą wziąć udział jedynie prace nie nagrodzone w innych konkursach oraz będące

oryginalnymi pracami autorów.

6. Prace, które nie będą spełniały kryteriów przedstawionych w Regulaminie nie zostaną

zakwalifikowane do konkursu.

a. Każdy z uczestników może zgłosić maksymalnie 3 prace.

b. Do każdej fotografii należy dołączyć dane: imię i nazwisko autora oraz telefon kontaktowy.

7. Fotografie zapisane w formacie JPEG na dowolnym nośniku (do skopiowania)

należy dostarczyć na adres: Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Zbąszyniu,

ul. 17 Stycznia 59 A, 64-360 Zbąszyń.

Zasady rozstrzygnięcia konkursu:

1. Prace zostaną ocenione przez jury w składzie powołanym przez Organizatorów.

2. Decyzja jury jest ostateczna i nie przysługuje od niej tryb odwoławczy.

3. Nagrodzone fotografie zostaną opublikowane na stronach internetowych Organizatorów.

4. Wszystkie prace nadesłane na konkurs mogą zostać zaprezentowane na wystawie pokonkursowej.

5. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w sobotę 4 czerwca 2016 r. w Bibliotece Publicznej w

Zbąszyniu podczas Nocy Bibliotek.

Postanowienia końcowe:

1. Uczestnicy podpisują oświadczenie (załącznik).

2. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności prawnej za naruszenie praw autorskich osób trzecich

przez uczestników konkursu.

3. Niniejszy dokument jest jedynym dokumentem określającym zasady konkursu

Oświadczenie uczestnika konkursu

1. Oświadczam, że zapoznałem/am się z Regulaminem Konkursu Fotograficznego

Sleeveface i zgłoszone przeze mnie fotografie są mojego autorstwa.

2. Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych

w zgłoszeniu konkursu i wyrażam zgodę na publikację swojego imienia i nazwiska na potrzeby

konkursu fotograficznego.

3. Oświadczam, że rozpoznawalne na zdjęciach osoby wyraziły zgodę na publikację ich wizerunku.

….............................................................

(podpis rodzica/opiekuna osoby niepełnoletniej) (podpis uczestnika konkursu)

Koordynatorki konkursu: Natalia Wawrzyńska, Daria Winiecka